O Forever Living

Forever Living Products to ogólnoświatowy potenatat w uprawie Aloe Vera i wytwórczości i dystrybucji dziesiątek renomowanych wyrobów dla zdrowia i urody bazujących na jednym z najczystszych darów przyrody – aloe vera. Istnieje na rynku od 35 lat, jest wartym wiele miliardów dolarów przedsiębiorstwem, istniejącym w ponad 150 państwach. Forever Living Products nigdy nie wycofało się z żadnego rynku.

 

Forever Living PoroductsNasz stabilizowany miąższ Aloe Vera jest najważniejszym z dostępnych i ażeby taki został urzeczywistniamy dewizę pionowej integracji. Znaczy to, iż nadzorujemy wszelkie ogniwa przebiegu wytwórczego: od plantacji, przez zakłady przetwórcze, dział badań i rozwoju, do pakowania, wysyłki i dystrybucji.

 

Aloes znany jest ludziom już od tysiącleci jako roślina wyśmienicie służąca zdrowiu. Stosowano go również w antycznej Grecji, gdzie pozostał zatwierdzony urzędowo za roślinę medyczną, jak i w antycznych Chinach, w jakich przyznawano mu moc nieomalże nadnaturalną.

 

Obecnie już wiemy, iż moc aloe vera tkwi w jego wartościowym zestawie. W miąższu aloesu odkryto powyżej 270 mikroskładników. Przynależą do nich: substancje mineralne (wapń, magnez, fosfor, sód, cynk, żelazo, mangan, potas, chrom, miedź), aminokwasy (w tym dziewięć z dziesięciu tzw. źródłowych aminokwasów dietetycznych), nienasycone kwasy tłuszczowe, substancje o funkcjonowaniu znieczulającym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym, enzymy i ligniny, saponiny, a również wielocukry i szczątkowe ilości substancji o funkcjonowaniu biostymulującym.

 

W liściu aloesu przyroda zamkneła niesłychanie zasobną, ale i harmonijną mieszankę komponentów. Dzieki temu roślina działa synergicznie, a indywidualne jej składniki perfekcyjnie się uzupełniają w swoim zbawiennym funkcjonowaniu.

ava aloe vera of america

 

Forever Living Products przekazuje całkowitą linię troficznych artykułów bazujących na 100% dziewiczym miąższu Aloe Vera. Gromadzony ręcznie z naszych prywatnych plantacji i błyskawicznie stabilizowany, by oszczędzić nieskazitelność, karmi organizm —od środka i od zewnątrz—będąc elementem 

różnorakich wyrobów, zacząwszy od wyrobów pielęgnujących skórę do smacznych, antyutleniających, drogocennych pożywnie napojów.

plantacje aloe vera  

plantacje forever living


pola aloe vera

 

 AloesForever.eu - Oficjalnym Partnerem Forever Living

Witamy w oficjalnym sklepie Aloes Forever.

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever
(Forever Business Owner):

Przemysław Mirocha, nr FBO 480000143503

-

Adres oficjalnej strony Forever Living Products to

foreverliving.com

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty marki Forever Living Products.

Rozumiem
Sklep Forever Business Owner - nr. 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock