Aloe Vera na lato

Zbliża się tak długo oczekiwane przez nas lato, jest to czas, w jakim nasz systempotrzebuje wyjątkowej troski. Aloes doskonale sprawdza się w roli patrona naszej skóry.

Aloe Lips do ust Za sprawą zawartości olejku jojoba nawilża i ochrania usta przed wysuszeniem. Nader poręczna "pierwsza pomoc" przy ukąszeniach, lekkich skaleczeniach, otarciach itp.

aloe vera forever living Funkcjonalny, a zarazem przyjemny i delikatny dla skóry, może być nakładany bezpośrednio po opalaniu, goleniu bądź depilacji. Nie posiada soli aluminium, nie wywołuje wobec tego podrażnień i odpowiedzi uczuleniowych. Nie brudzi ubrań.

Aloe Sunscreen Emulsja do opalania SPF 30, jaka wybornie chroni każdy typ cery i zachowuje cechy ochronne do 40 minut kąpieli. Nakładaj ją obficie na 15-30 minut przed wyjściem na słońce. Aloe Sunscreen sprawdza się także zniewalająco jako emulsja łagodząca po opalaniu, uspokajając i nawilżając cerę .AloesForever.eu - Oficjalnym Partnerem Forever Living

Witamy w oficjalnym sklepie Aloes Forever.

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever
(Forever Business Owner):

Przemysław Mirocha, nr FBO 480000143503

-

Adres oficjalnej strony Forever Living Products to

foreverliving.com

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty marki Forever Living Products.

Rozumiem
Sklep Forever Business Owner - nr. 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock