Zastosowanie aloesu aloe vera w chorobach skóry

Wygląd skóry i włosów jest odzwierciedleniem stanu komfortu zdrowotnego. Karnacja stanowi niejaką z w najwyższym stopniu rozległych tkanek naszego organizmu, jej generalna przestrzeń dochodzi do 2 m2 (powierzchnia jelit jest 100 razy większa). Największa rozpiętość mikroflory znajduje się nie w jelitach a naturalnie na skórze. Skóra jest niesłychanie fundamentalnym organem, spełnia rolę powłoki zapobiegającej, organu wydzielniczego i organu czucia a dodatkowo regulatora ciepła. Zbudowana jest z kilku  warstw:

naskórka z przydatkami (włosy, paznokcie, gruczoły łojowe i potowe), skóry właściwej (głównie tkanka łączna skonstruowana z włókien kolagenowych) tudzież tkanki podskórnej (głównie tkanka tłuszczowa).Skóra stanowi barierę chroniącą od otoczenia zewnętrznego, jest niemniej jednak tak samo witalna jak mózg. Pokrewnie jak nerki, jelita czy płuca skóra jest organem ekspulsowania. Większa część chorób skórnych spowodowana jest zaburzeniami metabolizmu (źle zbilansowana dieta, niedobory witamin i związków mineralnych, choroba alkoholowa, schorzenia wątroby i nerek, kontakt ze związkami toksycznymi). Poprzez ćwiczenia powodujące znaczne pocenie, zioła lecznicze lub saunę można przyspieszyć wydalanie toksyn przez skórę.Identycznie skuteczny skutek oczyszczający, a przy aloe vera forever okazji odżywczo-regenerujący, można otrzymać stosując miąższ aloesowy, jaki działa na wszelkie warstwy skóry pro-uzdrawiająco w sposób całościowy i wielozadaniowy.

Miąższ aloe vera umożliwia równowagę kwasowo-zasadową skóry Lekko kwasowy (pH 4,8 – 5,5) odczyn powierzchniowych powłok skóry chroni przed infekcjami bakteryjnymi i mikozą. Niestety, przebywanie w przesuszonych pomieszczeniach, palenie papierosów, stresy, zakłócenia systemu hormonalnego, źle dopasowane mydła, szampony i inne kosmetyki a także szkodliwa dieta powodują zaburzenia stabilności kwasowo-zasadowej skóry. Kwaśność miąższu aloesowego jest zbliżona do kwasowości skóry.

Dzięki temu ale także z uwagi na na słuszności buforujące aloe vera jest doskonałym regulatorem korygującym i stabilizującym równowagę kwasowo-zasadową skóry. Wnikając dogłębnie w powłoki naskórka miąższ aloe vera działa przez dłuższy okres, ułatwiając leczenie trądzika młodocianego, cellulitu, łuszczycy a też innych chorób skóry.AloesForever.eu - Oficjalnym Partnerem Forever Living

Witamy w oficjalnym sklepie Aloes Forever.

To jest prywatna strona Niezależnego Przedsiębiorcy Forever
(Forever Business Owner):

Przemysław Mirocha, nr FBO 480000143503

-

Adres oficjalnej strony Forever Living Products to

foreverliving.com

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty marki Forever Living Products.

Rozumiem
Sklep Forever Business Owner - nr. 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock